Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

INFORMACJE

Osiedle "Na stoku" to przemyślany i nowoczesny zespół budynków mieszkalnych usytuowanych w kameralnej części Kartuz przy ul. Prokowskiej. Szeroka gama metrażu wzbogacona o możliwość swobodnej aranżacji ścian działowych ułatwia dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Znakomita lokalizacja stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. W zależności od kondygnacji mieszkańcy mogą korzystać z przestronnych balkonów lub tarasów. Osiedle z dwóch stron otoczone jest lasem, a jego zachodnią część zamyka panorama doliny jeziora Klasztornego.

Ponadto w bloku numer 2 znajduje się nowoczesne i przestronne, centrum rekreacji Forma. Gdzie na dwóch poziomach do dyspozycji są: Sala Fitness, Siłownia, Sala do ćwiczeń kardio, Sala do ćwiczeń spinningowych oraz Sauna. Ćwiczenia odbywają się pod okiem dyplomowanych instruktorów a po wysiłku fizycznym mogą Państwo zrelaksować się podczas masażu lub w kawiarence.

Więcej szczegółów www.formakartuzy.pl

  • Kompleks jest ogrodzony i chroniony,
  • Pod budynkami znajdują się hale garażowe oraz pomieszczenia gospodarcze,
  • Centrum Rekreacyjne Fitness FORMA
  • Zaplecze rekreacyjne posiada place zabaw i ciągi spacerowe
  • Głównym atutem jest własny piec grzewczy, płacimy więc tylko za ciepło, które realnie zużyjemy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress