Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Klasztorna 2a

Nasze mieszkania charakteryzuje nowoczesne podejście w projektowaniu przestrzeni oraz realizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii budowlanych i najwyższej jakości materiałów, a jednocześnie stawiają na wygodę. Proponujemy mieszkania o najczęściej poszukiwanych na rynku metrażach, bardzo dobrze doświetlone, z balkonami o zróżnicowanych rozkładach oraz halą parkingową. Nasze lokale to niezwykły komfort codziennego użytkowania, ergonomiczne rozwiązania oraz dbałość o każdy detal wykonania.
Czytaj więcej

Na stoku

Osiedle "Na stoku" to przemyślany i nowoczesny zespół budynków mieszkalnych usytuowanych w kameralnej części Kartuz przy ul. Prokowskiej. Szeroka gama metrażu wzbogacona o możliwość swobodnej aranżacji ścian działowych ułatwia dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Znakomita lokalizacja stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. W zależności od kondygnacji mieszkańcy mogą korzystać z przestronnych balkonów lub tarasów. Osiedle z dwóch stron otoczone jest lasem, a jego zachodnią część zamyka panorama doliny jeziora Klasztornego.
Czytaj więcej

Ceynowa

Aby uzyskać więcej informacji o naszej nowej inwestycji przejdź do strony www.ceynowa.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress