Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Klasztorna 2a

W ramach inwestycji przy ul. Klasztornej 2A w Kartuzach oferujemy także nowoczesne i niezwykle komfortowe lokale handlowe oraz usługowe, usytuowane w kondygnacji parterowej budynku mieszkalnego.
Powierzchnie komercyjne zostały tak zaprojektowane, by można je było dowolnie aranżować i dopasowywać do potrzeb działalności handlowo-usługowej.
Oferujemy lokale handlowe o zróżnicowanej powierzchni z wydzieloną przestrzenią komercyjną, zapleczem oraz z toaletami. Lokale posiadają duże, przeszklone witryny, a także przyłącza i instalacje niezbędne do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.
Czytaj więcej

Żukowo, Armii Krajowej

W budynku mieszkalnym usytuowanym w miejscowości Żukowo przy ulicy Armii Krajowej znajdują się lokale biurowe oraz usługowe, w których przyszła działalność umożliwi dostęp do najpotrzebniejszych w życiu codziennym usług. Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców
Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress