Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

INFORMACJE

W ramach inwestycji przy ul. Klasztornej 2A w Kartuzach oferujemy także nowoczesne i niezwykle komfortowe lokale handlowe oraz usługowe, usytuowane w kondygnacji parterowej budynku mieszkalnego.

Powierzchnie komercyjne zostały tak zaprojektowane, by można je było dowolnie aranżować i dopasowywać do potrzeb działalności handlowo-usługowej.

Oferujemy lokale handlowe o zróżnicowanej powierzchni z wydzieloną przestrzenią komercyjną, zapleczem oraz z toaletami. Lokale posiadają duże, przeszklone witryny, a także przyłącza i instalacje niezbędne do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Lokale komercyjne w sąsiedztwie powierzchni mieszkalnych to gwarancja zdobycia klientów zajmujących mieszkania w pobliżu, a tym samym szansa na stabilne, atrakcyjne źródło przychodu dla każdej firmy z sektora handlowo-usługowego. Nasze lokale komercyjne to inwestycja z bardzo dużym potencjałem, która ma szanse na szybką i wysoką stopę zwrotu.

Lokale handlowe przy ul. Klasztornej 2A w Kartuzach to idealne miejsce dla Twojego biznesu!


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress