Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Majkowskiego 34

Nowoczesny, niewielki kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Majkowskiego w Kartuzach. To kameralna, spokojna część miasta, gdzie nie tylko komfortowo się mieszka, ale również stworzone zostały doskonałe warunki do odpoczynku oraz rekreacji. Bardzo malownicza okolica, idealna dla osób szukających wytchnienia po dniu pełnym zgiełku i pośpiechu. Osiedle otoczone jest lasami, a od zachodu rozciąga się niezwykle piękna panorama jeziora Klasztornego.
Czytaj więcej

Majkowskiego 4A

Kompleks nowoczesnych mieszkań położony w centrum Kartuz. Lokalizacja mieszkań oraz ich wysoki standard sprawiają, że kompleks usytuowany przy ulicy Majkowskiego jest idealnym miejscem dla każdego.
Czytaj więcej

Bursztynowa

Położony w malowniczej części Kartuz, kompleks mieszkań stanowi jedną z pierwszych inwestycji BRAVO DEVELOPER. Mieszkania zostały sprzedane w roku 2004.
Czytaj więcej

Żukowo, Armii Krajowej

W budynku mieszkalnym usytuowanym w miejscowości Żukowo przy ulicy Armii Krajowej znajdować się będą lokale biurowe oraz usługowe, w których przyszła działalność umożliwi dostęp do najpotrzebniejszych w życiu codziennym usług. Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców
Czytaj więcej

Osiedle Zielone

„Osiedle Zielone” to ciekawy w swojej koncepcji, położony w miejscowości Dzierżążno koło Kartuz ( 20 km od Gdańska), niewielki kompleks osiedlowy czterech domów jednorodzinnych z ogrodem i garażami w zabudowie bliźniaczej. Zwarta forma tworzy ogrodzoną zamkniętą infrastrukturę z akcentami zieleni, centralnym ciągiem komunikacyjnym i wspólnymi miejscami parkingowymi.
Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress