Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Aktualności BRAVO DEVELOPER

Miejsca Parkingowe”

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, że zbliżamy się do zakończenia etapu sprzedaży na inwestycji „Na Stoku” w Kartuzach. Zostało już niewiele mieszkań w blokach numer 8 i 9. Zachęcamy do zapoznania się z końcówką oferty. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w hali garażowej. W razie pytań nasi doradcy służą pomocą pod numerem [608-300-600](tel:+48608300600). Pozdrawiamy.

Nowe Osiedle "Ceynowa”

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować o rozpoczęciu rezerwacji oraz pierwszego etapu budowy Osiedla “Ceynowa”. Więcej informacji na temat inwestycji znajdziecie Państwo na stronie www.ceynowa.pl. Zapraszamy do kontaktu.

Dzień Otwarty - 20 maja 2018

Zapraszamy na Dzień Otwarty inwestycji Na Stoku 20 maja 2018 r. Tradycyjnie już, będą mieli Państwo okazję zapoznać się z oferowanymi przez Bravo Developer przestronnymi i nowoczesnymi mieszkaniami położonymi w sercu Kaszub. Od godziny 11.00 do 18.00, nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Informujemy, iż oficjalnie zakończyliśmy etap sprzedaży mieszkań w inwestycji Klasztorna 2a w Kartuzach. Zapraszamy do zakupu bądź najmu miejsc postojowych w hali garażowej. Więcej

Pragniemy poinformować, że powoli finalizujemy budowę Osiedla "Na Stoku" przy ul. Prokowskiej w Kartuzach. To już ostatnia pula mieszkań w blokach nr 9 i 10. Rozpoczęliśmy naszą przygodę przed paroma laty, a do końca II kwartału 2018 r. ukończymy etap powstawania osiedla.

W ramach finału sprzedaży inwestycji Klasztorna 2a w Kartuzach, oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 36,29 m2, urządzone całkowicie oraz w zgodzie z projektem studio aranżacji wnętrz Monofaktura z Gdyni. Więcej

Trwają prace wykończeniowe w blokach numer 9 i 10, zamykających inwestycję „Na Stoku” . Na przestrzeni ostatnich dni wykonywaliśmy prace polegające m.in. na szpachlowaniu, wylewaniu posadzek oraz montażu drzwi wejściowych do mieszkań. Również z zewnątrz bloki coraz bardziej zbliżają się do swojego finalnego wyglądu.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty inwestycji Na Stoku. 29 października 2017 r. będą mieli Państwo okazję zapoznać się z oferowanymi przez Bravo Developer przestronnymi i nowoczesnymi mieszkaniami położonymi w centrum Kaszub. Od godziny 11 do godziny 18 nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Prezentujemy postęp prac na Osiedlu „Na Stoku”. Bloki nr 9 i 10 będą gotowe do Państwa dyspozycji w I i II kwartale 2018 r.
Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z placu budowy....
Galeria zdjęć

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować o rozpoczęciu ostatniego etapu budowy Osiedla “Na Stoku”
Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z placu budowy....
Galeria zdjęć

28 Maja 2017 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty inwestycji Na Stoku. Tego dnia będą mieli Państwo okazję zapoznać się z oferowanymi przez Bravo Developer przestronnymi i nowoczesnymi mieszkaniami położonymi w centrum kaszub. Od godziny 11 do godziny 18 nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować o rozpoczęciu przedostatniego etapu budowy Osiedla “Na Stoku”
Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z placu budowy....
Galeria zdjęć

Z największą przyjemnością informujemy, iż wraz z początkiem września rozpoczęliśmy podpisywanie pierwszych aktów notarialnych dotyczących mieszkań przy ulicy Prokowskiej 40H. Pierwsi mieszkańcy już wprowadzili się do swoich mieszkań...
Więcej

23 Października 2016 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty inwestycji Na Stoku. Tego dnia będą mieli Państwo okazję zapoznać się z oferowanymi przez Bravo Developer przestronnymi i nowoczesnymi mieszkaniami położonymi w centrum kaszub. Od godziny 10 do godziny 18 nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.
Więcej

22 Maja 2016 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty inwestycji Na Stoku. Tego dnia będą mieli Państwo okazję zapoznać się z oferowanymi przez Bravo Developer przestronnymi i nowoczesnymi mieszkaniami położonymi w centrum kaszub. Od godziny 11 do godziny 18 nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.
Więcej

Z największą przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy podpisywanie pierwszych aktów notarialnych dotyczących mieszkań przy ulicy Klasztornej 2A. Pierwsi mieszkańcy już wprowadzili się do swoich mieszkań...
Więcej

Zapraszamy na Dzień otwarty inwestycji Klasztorna 2a. 21 czerwca będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję jako pierwsi zapoznać się nowymi mieszkaniami. Tego dnia, będziemy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprezentujemy naszą inwestycję.
Więcej

Z największą przyjemnością informujemy, że na terenie inwestycji mieszkaniowej przy ul. Klasztornej 2A w Kartuzach wraz z końcem Kwietnia, dobiegają końca prace wykończeniowe co oznacza, że wkrótce będą mogli wprowadzić się tam pierwsi mieszkańcy.
Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress